Klub Młodych Mam

Barlinecki Klub Młodych Mam działa przy Barlineckim Ośrodku Kultury. Pierwsze spotkanie organizacyjne odbyło się 22 lutego 2013r. w Bibliotece Miejskiej w Barlinku - Dział dla dzieci.

Celem Klubu jest integracja młodych mam z Barlinka i okolic. Młode mamy spotkają się przy „małej czarnej” w każdy piątek w godzinach 15-17. Na każde spotkania zapraszani są specjaliści z różnych dzieci tj. stomatolog, instruktorka fitness, położna czy też logopeda. W czasie spotkań dzieci przebywają w specjalnym kąciku dla dzieci pod opieką pracowników Biblioteki Miejskiej. Oprócz tych spotkań mamy mają możliwość wymiany doświadczeń. Spotkania prowadzą panie Ewa Rogozińska i Mariola Łukomska. Serdecznie zapraszamy kolejne mamy do spotykania się w ramach klubu i spędzania miło czasu wraz z swoimi pociechami - naprawdę warto!!!

Kolejne spotkanie Klubu Młodych Mam

klub mam smallSerdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie Klubu Młodych Mam. Spotkanie odbędzie się  10 maj 2013r. (piątek) w Barlineckim Ośrodku Kultury ul. Podwale 9, Biblioteka - Dział dla Dzieci. Jeżeli pogoda dopisze spotykamy się na świeżym powietrzu - plac zabaw przy BOK.

Dodatkowe informacje